• Zapraszamy na cykl Regionalnych Spotkań Zarządców Nieruchomości!

  • Jednolity Plik Kontrolny - oprogramowanie Probit przygotuje JPK

  • Zapraszamy na bezpłatne prezentacje oprogramowania PROBIT

  • 25 lat na rynku twórców oprogramowania

Część medyczna - EuroSoft

Firma Eurosoft jest doświadczonym producentem wielu systemów i rozwiązań informatycznych, jednak głównymi sektorami, w których się specjalizuje jest rynek medyczny oraz farmaceutyczny.

Eurosoft w swojej ofercie posiada wyspecjalizowane narzędzia wspomagające pracę szczególnych środowisk:

Rynek farmaceutyczny

·         EuroSoft Apteka - system do zarządzania pracą apteki

·         EuroSoft Apteka Multi - system wspomagający pracę sieci aptek. Pozwala na centralne monitorowanie i zarządzanie pracą sieci aptek.

·         EuroSoft Apteka Szpitalna- program wspomagający pracę aptek w zamkniętych placówkach służby zdrowia.

·         EuroSoft Bazyl - przeglądarka Farmaceutycznej Bazy Danych BAZYL.

 

Rynek Medyczny

·         EuroSoft Przychodnia - nowoczesny system informatyczny, którego zadaniem jest kompleksowa obsługa placówek lecznictwa otwartego.

·         mLekarz- rozwiązanie mobilne, przeznaczone dla urządzeń klasy PDA, wspomagające pracę lekarzy i personelu medycznego w terenie.

·         System Obsługi Rozliczeń Kontraktów - system wspomagający rozliczenia, analizę i weryfikację poprawności przesyłanych danych medyczno- rozliczeniowych.

·         System Monitorowania Ordynacji Lekarskiej Leków- system odpowiedzialny za organizację dystrybucji recept refundowanych, zbieranie danych o zrealizowanych receptach, analizę i publikację wyników.

·         System Monitorowania Lecznictwa Zamkniętego Państwowego Zakładu Higieny- system odpowiedzialny za zbieranie i analizę danych o statystyce medycznej z terenu całego kraju, z zakresu danych określonych w karcie MZ/Szp-11.

 

Warto podkreślić, iż informacje generowane przez medyczne systemy Eurosoft są zgodne i zintegrowane z danymi wymaganymi przez system Finansowo-Księgowy PROBIT.