• Zapraszamy na cykl Regionalnych Spotkań Zarządców Nieruchomości!

  • Jednolity Plik Kontrolny - oprogramowanie Probit przygotuje JPK

  • Zapraszamy na bezpłatne prezentacje oprogramowania PROBIT

  • 25 lat na rynku twórców oprogramowania

ZPChr

 

Stworzyliśmy system, który całościowo wspomaga zarządzanie w zakresie: ewidencji kadrowej, naliczania wynagrodzeń, prowadzenia księgowości, ewidencji majątku trwałego, logistyki. Jesteśmy przekonani, że nasze systemy i zastosowane w nich rozwiązania przyczynią się do usprawnienia pracy również w Państwa Zakładzie Pacy Chronionej.

Pragniemy podkreślić, że posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania w Zakładach Pracy Chronionej oraz Spółdzielniach Inwalidów. Obsługujemy, między innymi, firmę prowadzącą rachubę płac dla ponad 20 tysięcy zatrudnionych.

Pozytywne opinie użytkowników dotyczące naszych produktów oraz usług są dla nas powodem do zadowolenia, dla Państwa zaś są gwarancją naszej solidności.

Zaufanie, jakim darzą nas użytkownicy sprawia jednocześnie, że czujemy się zobowiązani do stałego unowocześniania oprogramowania. Nasze systemy są zawsze dostosowane do najnowszych zmian w przepisach o rehabilitacji zawodowej i społecznej. Obecnie, korzystając z naszego programu możliwe jest przesyłanie do PFRON informacji w formie elektronicznej, zgodnie z wymaganiami Funduszu. Opracowana przez nas aplikacja umożliwia generowanie dokumentów DP wraz z załącznikami w formie akceptowalnej przez program SOD. Dokumenty zawierają informacje o pracodawcy, pracownikach i ich niepełnosprawności (stopniu oraz rodzaju) oraz o wynagrodzeniach.