Moduł E-BOK, znany u nas jako Platforma Wymiany Informacji to nowoczesne narzędzie pozwalające na obustronną komunikację pomiędzy mieszkańcem, a Zarządcą Nieruchomości. Na swoje konto w aplikacji możemy zalogować się z dowolnego miejsca o dowolnej porze,  uzyskując przy tym wgląd do rozrachunków, komunikatów, korespondencji elektronicznej, odczytów liczników. Słowem, aplikacja gwarantuje zwiększenie przepływu informacji oraz zadowolenie właścicieli.

Stale pracujemy nad dodawaniem kolejnych udogodnień i ciekawych funkcjonalności do naszej aplikacji. Tym razem chcemy Państwu przedstawić funkcjonalność usprawniającą proces przeprowadzania zebrań wspólnot mieszkaniowych oraz zbierania głosów pod uchwałami, zwłaszcza w tych trudnych czasach.

W najnowszej wersji Platformy Wymiany Informacji mieszkańcy zyskują dostęp do katalogu uchwał, na które mogą oddać swój głos. Następnie, informacja ta trafia do modułu Czynsze, w którym następuje pełna obsługa zebrań oraz wyników głosowania przez Zarządcę. Dzięki zaproponowanemu przez nas rozwiązaniu proces podejmowania uchwał znacząco się skraca, umożliwiając szybsze podejmowanie decyzji wpływających na zadowolenie właścicieli.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się z nami na bezpłatną prezentację oprogramowania pod adresem: https://probit.com.pl/umow-prezentacje/

Funkcjonalność obsługi głosowań uchwał dostępna jest w module Czynsze od wersji 15. W celu aktualizacji oprogramowania prosimy o kontakt z Działem Obsług Klienta pod numerem 71 341 73 70.

 

pomoc zdalna
Kalkulator
Kontakt

Skontakuj się z nami!

(71) 341 73 70

probit@probit.com.pl

Umów prezentację