Jednostki Budżetowe

Oprogramowanie dla Jednostek Budżetowych

Strona główna > Oprogramowanie > Jednostki Budżetowe

PRO-Budżet

Program dla jednostek budżetowych

Podstawowe informacje

System PRO-Budżet to kompleksowy system księgowy dla jednostek budżetowych. Zrealizowaliśmy już ponad 1200 wdrożeń naszego sztandarowego systemu, który stał się wiodącym rozwiązaniem w Polsce.

Nasza oferta jest idealnie dostosowana do potrzeb nowoczesnej księgowości w Samorządach, Starostwach Powiatowych, Urzędach Miast i Gmin, Inspektoratach Weterynaryjnych, Sanepidach i Ośrodkach Pomocy Społecznej.

Program oferuje szeroką gamę modułów, co pozwala na wybór funkcjonalności, które są dla klienta najważniejsze. Dzięki integralności oprogramowania, informacje wprowadzone w jednym module są natychmiast dostępne dla pozostałych, co zwiększa efektywność pracy z programem księgowym.

PRO-Budżet to optymalne rozwiązanie księgowe, które zwiększa zadowolenie oraz poczucie bezpieczeństwa użytkowników.

Moduły pakietu PROBIT PRO-Budżet

Dlaczego warto inwestować w nasze oprogramowanie?

Dowolność rozbudowy systemu o kolejne moduły pakietu PRO-Budżet

Możliwość parametryzacji pod różne potrzeby księgowości budżetowej

Kompleksowe rozwiązanie do zarządzania jednostką budżetową

Bezpieczeństwo danych oraz szeroki dostęp do informacji

Wsparcie ekspertów na każdym etapie pracy z systemem

Elastyczność i intuicyjność obsługi systemu

Analizy przedwdrożeniowe

Oferujemy usługę Analizy Przedwdrożeniowej, która pozwala nam lepiej poznać wymagania klienta i sparametryzować system zgodnie z jego potrzebami. Wspólnie z klientem ustalamy co jest ważne i odpowiadamy na pytania – Co? Jak? Kiedy? Dzięki temu powstaje przewodnik (dokument), który przeprowadzi nas przez cały proces wdrożenia systemu PRO-Budżet.

Etapy wdrożenia systemu PRO-Budżet w firmie

Wdrożenie programu księgowego dla jednostek budżetowych wymaga przeprowadzenie analizy potrzeb firmy i dopasowanie systemu do specyfiki jej działalności. Aby dowiedzieć się więcej o etapach wdrożenia systemu PRO-Budżet, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na temat etapów wdrożenia oprogramowania dla samorządów, gmin oraz innych jednostek budżetowych.

Systemy księgowe PROBIT

Obsługa posprzedażowa 

Bezpieczne wsparcie na każdą chwilę

Jesteśmy świadomi, że wdrożenie systemu PROBIT PRO-Budżet to dopiero początek zmian, jakie mogą przynieść korzyści dla Twojej firmy. Dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie również po etapie wdrożenia. Dla naszych klientów proponujemy umowy serwisowe, które gwarantują bezproblemową pracę z oprogramowaniem, szybką reakcję w razie jakichkolwiek wątpliwości oraz niższy koszt serwisu.

Jeśli szukasz dodatkowego wsparcia po wdrożeniu programu PRO-Budżet, zapraszamy do zapoznania się z naszymi umowami serwisowymi.

Przykłady ekranów systemu PRO-Budżet

Przeliczanie urlopów na godziny 

Przeliczanie urlopów na godziny - PROBIT

Integracja z PUE- import zwolnień lekarskich

Integracja z PUE- import zwolnień lekarskich - PROBIT

Kontakt

Skontaktuj się z nami. Przedstawimy pełną ofertę rozwiązań oraz odpowiemy na każde Twoje pytanie.

  Podaj dane kontaktowe, w celu umówienia spotkania

  *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez probit.com.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROBIT, w celu przedstawienia bezpłatnej prezentacji systemu. Oświadczam, iż zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną

  Klienci z sektora publicznego

  MAKART-BOX Bojakowscy Sp. Jawna współpraca z PROBIT

  Rozpoczęłiśmy współpracę z PROBIT w 1999 roku. Moduł Płace i Kadry pomaga nam w zarządzaniu personelem i procesem płacowym, co ma kluczowe znaczenie dla naszej działalności. Chcielibyśmy również podkreślić doskonałe wsparcie techniczne konsultanta oraz pomoc, jaką otrzymujemy od zespołu obsługi klienta PROBIT. Dzięki niemu możemy szybko rozwiązywać ewentualne problemy i dostosowywać system do naszych potrzeb. Regularne aktualizacje oprogramowania dostarczanego przez PROBIT pozwalają nam korzystać z nowych funkcji i rozwiązań, co przekłada się na naszą efektywność.

  MAKART-BOX Bojakowscy Sp. Jawna

  Małgorzata Bojakowska-Ożóg, współwłaściciel

  Nasza firma rozpoczęła współpracę z PROBIT w 2020 roku, zakupując kilka modułów, w tym:
  Finanse i Księgowość, Majątek Trwały, Magazyn oraz Płace i Kadry. Główne funkcje i zalety systemu PROBIT okazały się niezwykle przydatne dla naszej działalności w sektorze publicznym. Moduł Finanse i Księgowość pomaga nam w efektywnym zarządzaniu budżetem, generowaniu raportów finansowych oraz kontrolowaniu wydatków, a moduł Majątek Trwały i Magazyn pomaga nam w pełnym monitorowaniu naszych aktywów…

  Niezwykle ważnym aspektem dla naszej instytucji sektora publicznego jest zgodność z przepisami i regulacjami. PROBIT spełnia nasze oczekiwania pod względem legalności i zgodności z obowiązującymi przepisami, co jest kluczowe dla naszej działalności. Wszystko to sprawia, że jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy i i gorąco polecamy to oprogramowanie innym instytucjom sektora publicznego. Dziękujemy za profesjonalizm i jakość usług, jakie nam dostarczacie.

  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubinie

  Główna Księgowa Edyta Błaszczyk
  logo Zakład Pielęgnacyjno- Opiekuńczy SPZOZ

  Współpracę rozpoczęliśmy w sierpniu 2015 roku zakupując kompleksowe oprogramowanie wspomagające zarządzanie częścią administracyjną zakładu. Program został przygotowany pod nasze oczekiwania dzięki elastycznej funkcjonalności i przejrzystemu interfejsowi.
  (…) Dodatkową wartością firmy są doświadczenie i kompetencje konsultantów, których pomoc była i jest na wysokim poziomie.

  Zakład Pielęgnacyjno- Opiekuńczy SPZOZ

  Dyrektor Małgorzata Stańczak
  logo lublin centrum kultury

  (…) Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy stwierdzić, iż Zakład Usług Komputerowych i Biurowych PROBIT jest w pełni profesjonalną firmą. Szeroka oferta systemu połączona dużą elastycznością w stosunku do wymagań klienta pozwala na dopasowanie systemu informatycznego do każdej instytucji kultury. Na uznanie zasługuje sprawność organizacyjna wszystkich osób zatrudnionych w firmie. Warty podkreślenia jest również bardzo dobry kontakt z personelem firmy i uzyskiwanie merytorycznych wypowiedzi.

  Centrum Kultury w Lublinie

  Główny Księgowy Małgorzata Dąbrowska
  logo Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Poznaniu

  Współpracę z firmą PROBIT rozpoczęliśmy w lipcu 1999 roku (…). Jest to system kompleksowy, odznaczający się wysokim stopniem parametryzacji, na bieżąco dostosowywany do naszych indywidualnych potrzeb i zmieniających się przepisów. Oprogramowanie dobrze sprawdza się w naszej firmie, a głównym jego atutem jest duża elastyczność i łatwość obsługi.

  Główny Księgowy mgr Beata Wawrzyniak

  Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Poznaniu
  logo biblioteka w poznaniu

  Zakupione przez nas oprogramowanie jest w pełni zintegrowanym systemem, który gwarantuje wzajemne współdziałanie modułów programowych. Ponadto program jest aktualizowany w ramach tej samej wersji oraz posiada przejrzysty interfejs przyjazny dla użytkownika.

  Miejska Biblioteka Publiczna Im. Prof. Władysława Studenckiego W Bytomiu

  Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu mgr Dariusz Kot
  logo osm

  Największymi zaletami oprogramowania PROBIT jest integralność, wysoka elastyczność oraz łatwość obsługi. Dzięki budowie modułowej systemu mogliśmy go dopasować do naszej specyfiki oraz indywidualnych potrzeb. Bogate doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowego systemu posiadane przez firmę utwierdziło nas w przekonaniu, że otrzymaliśmy odpowiedni system.

  Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa

  Prezes Zarządu OSM mgr inż. Marek Zaręba
  herb kostrzyn nad odra

  Program firmy PROBIT jest doskonałym narzędziem ułatwiającym codzienną pracę oraz pozwalającym na oszczędność czasu. Szerokie spektrum możliwości programu idzie w parze z kompetencjami i doświadczeniem konsultantów, którzy są dużym atutem firmy Probit. Bez wahania możemy polecić firmę PROBIT jako doskonałego partnera w codziennej pracy każdej jednostki zarządzającej nieruchomościami.

  Miasto Kostrzyn nad Odrą

  Burmistrz dr Andrzej Kunt
  logo firma kupiec

  Firma Kupiec Sp. z o.o. rozpoczęła pracę na systemie PROBIT w 2004 roku. Zaletą zakupionego oprogramowania jest jego integralność, wysoka elastyczność oraz łatwość obsługi. Na duże uznanie zasługują pracownicy firmy PROBIT, którzy swoim doświadczeniem, wiedzą oraz zaangażowaniem wspierają nas na różnych etapach pracy z systemem.

  Kupiec Sp. z o.o.

  HR Manager Karolina Górska
  pomoc zdalna
  Kontakt

  Skontakuj się z nami!

  (71) 341 73 70

  probit@probit.com.pl

  Umów prezentację