Sponsorujemy

Stały rozwój firmy i idąca za tym dobra sytuacja finansowa pozwalają nam na aktywny udział w innych dziedzinach życia. Patronujemy imprezom kulturalnym i sportowym organizowanym na terenie naszego regionu. Sponsorujemy organizowanie imprez szachowych dla dzieci oraz wspieramy uzdolnioną młodzież – Mistrzów Polski juniorów, reprezentantów Polski na Mistrzostwach Europy i Świata.

Co roku jesteśmy głównym sponsorem największego i najsilniejszego wrocławskiego turnieju organizowanego w ramach Wrocławskich Dni Szachowych – Międzynarodowego Memoriału Anderssena. Do tradycji także weszło już nam na stałe sponsorowanie rozgrywek toczonych przy szachownicy przez płeć piękną – jesteśmy sponsorem Drużynowych Mistrzostw Polski Kobiet od początku prowadzenia tych rozgrywek.

Patrząc na nasze dokonania we wspieraniu szachów całkiem naturalne jest, że zorganizowaliśmy w 2010 I Mistrzostwa Polski Informatyków w szachach.

Dodatkowo sponsorowana przez nas zawodniczka Jolanta Zawadzka zdobywa od kilku już lat najwyższe trofea na mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Od dnia 1.03.2005 posiada tytuł Arcymistrza Szachowego, przyznanego przez FIDE (Międzynarodową Federację Szachową). 

pomoc zdalna
Kalkulator
Kontakt

Skontakuj się z nami!

(71) 341 73 70

probit@probit.com.pl

Umów prezentację