Usługi

Wdrożenie systemu Probit

System do zarządzania PROBIT

Zintegrowany system do zarządzania firmy PROBIT posiada budowę modułową, dzięki czemu informacje wprowadzone w obrębie jednego z modułów systemu natychmiast dostępne są dla pozostałych, zwiększając tym samym szybkość i efektywność pracy z programem. Daje to również możliwość jego rozbudowy w dowolnym czasie. System wspomaga codzienną pracę wszystkich działów. Fakt, że system PROBIT jest oprogramowaniem wdrażanym to ogromna zaleta, ponieważ warto wykorzystać ten czas na poznanie systemu oraz dostosowanie go do swoich indywidualnych potrzeb.

 

Jak wygląda wdrożenie systemu PROBIT?

Wykorzystując 30 letnie doświadczenie oraz ogromną wiedzę naszych Konsultantów Wdrożeniowych opracowaliśmy własną metodologię wdrożenia systemów. Opiera się na ścisłej współpracy z użytkownikami oprogramowania na wszystkich etapach procesu implementacji. Profesjonalnie przygotowane szkolenia prowadzone przez specjalistów z dziedziny ekonomii i informatyki oraz terminowe wykonywanie prac zgodnie z harmonogramem umożliwi Państwu sprawne i efektywne wdrożenie systemu PROBIT.

Konsultant dysponuje szeroką wiedzą praktyczną oraz merytoryczną, która ułatwi Państwu szybkie i satysfakcjonujące wdrożenie. Z naszego doświadczenia wynika, że obecność konsultanta oraz jego zdobywane wiele lat umiejętności gwarantują, że użytkownicy systemu będą korzystać i pracować na systemie zgodnie z instrukcjami i zaleceniami otrzymanymi podczas szkoleń, a to zagwarantuje niezawodność pracy. Warto przy tym podkreślić, że podczas całego okresu współpracy z Naszą firmą zapewniamy Państwu wsparcie specjalistów. Przez cały czas opiekuje się Państwem doświadczony konsultant, który był z Państwem również na etapie wdrożenia, dzięki temu zna Państwa potrzeby oraz indywidualne ustawienia systemu.

 

Pragniemy zapewnić, że wszyscy Nasi pracownicy czuwają nad tym, żeby oferowane oprogramowanie zawsze było zgodne z przepisami, a dostarczane aktualizacje były u Państwa wejściem w życie nowych przepisów.

pomoc zdalna
Kalkulator
Kontakt

Skontakuj się z nami!

(71) 341 73 70

probit@probit.com.pl

Umów prezentację