Nasze referencje

„… Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy stwierdzić, że Probit Sp. z o.o. jest w pełni profesjonalną firmą. Szeroka oferta systemu, połączona z dużą elastycznością w stosunku do naszych wymagań, pozwoliła na dopasowanie systemu informatycznego i do specyfiki biblioteki. Warty podkreślenia jest również bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy i uzyskiwanie merytorycznych odpowiedzi i wsparcia. Reprezentowany przez firmę zasób wiedzy, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach.

Dostarczony przez firmę Probit Sp. z o.o. system ma wysokie walory praktyczne i funkcjonalne. Mogę polecić firmę jako odpowiedniego partnera do współpracy w zakresie rozwiązań informatycznych dla instytucji kultury.”

Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu

Główny Księgowy Michał Hałdziński

Firma Kupiec Sp. z o.o. rozpoczęła pracę na systemie PROBIT w 2004 roku.

Zaletą zakupionego oprogramowania jest jego integralność, wysoka elastyczność oraz łatwość obsługi. Dzięki budowie modułowej systemu mogliśmy go dopasować do naszej specyfiki oraz indywidualnych potrzeb. Na duże uznanie zasługują pracownicy firmy PROBIT, którzy swoim doświadczeniem, wiedzą oraz zaangażowaniem wspierają nas na różnych etapach pracy z systemem. Profesjonalizm i rzetelność wdrożeniowców firmy PROBIT, pozwoliły uzyskać efekt w pełni zgodny z naszymi oczekiwaniami. Podejmując decyzję o współpracy z firmą PROBIT kierowaliśmy się również wiarygodnością dostawcy. Bogate doświadczenie oraz wiele skutecznie zakończonych wdrożeń utwierdziło nas w przekonaniu, że firma PROBIT dostarczy nam system, który sprawdzi się w Naszej firmie.

Firma PROBIT zapewnia nam aktualizacje programów związane ze zmianami w przepisach, ciągle unowocześnia i rozwija swój system w oparciu o sugestie użytkowników.

Z przyjemnością polecamy firmę PROBIT jako profesjonalnego partnera na długie lata współpracy.

Kupiec Sp. z o.o.

HR Manager Karolina Górska

Współpraca Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej z firmą PROBIT od wielu lat układa się pomyślnie. Posiadany przez nas pakiet oprogramowania zapewnia nam kompleksową obsługę posiadanych zasobów lokalowych. Największymi zaletami oprogramowania PROBIT jest integralność, wysoka elastyczność oraz łatwość obsługi. Dzięki budowie modułowej systemu mogliśmy go dopasować do naszej specyfiki oraz indywidualnych potrzeb. Bogate doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowego systemu posiadane przez firmę utwierdziło nas w przekonaniu, że otrzymaliśmy odpowiedni system, który sprawdza się podczas zarządzania naszymi zasobami. Polecamy firmę PROBIT jako profesjonalnego partner na długie lata współpracy.

Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa

Prezes Zarządu OSM mgr inż. Marek Zaręba

„Współpracę z firmą PROBIT rozpoczęliśmy w lipcu 1999roku, zakupując oprogramowanie wspomagające zarządzanie w naszej jednostce i oddziałach. Jest to system kompleksowy, odznaczający się wysokim stopniem parametryzacji, na bieżąco dostosowywany do naszych indywidualnych potrzeb i zmieniających się przepisów.

Oprogramowanie dobrze sprawdza się w naszej firmie, a głównym jego atutem jest duża elastyczność i łatwość obsługi. Dzięki tym cechom oraz miłej i fachowej pomocy ze strony konsultantów firmy PROBIT świadczących nam usługi w ramach umowy „gorącej linii” otrzymaliśmy produkt, który spełnia nasze wymagania i oczekiwania.

Mając powyższy na uwadze możemy go z przyjemnością polecić jako odpowiedniego i profesjonalnego partnera do współpracy w zakresie rozwiązań informatycznych.”

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Poznaniu

Główny Księgowy mgr Beata Wawrzyniak

Współpracę rozpoczęliśmy w sierpniu 2015 roku zakupując kompleksowe oprogramowanie wspomagające zarządzanie częścią administracyjną zakładu. Program został przygotowany pod nasze oczekiwania dzięki elastycznej funkcjonalności i przejrzystemu interfejsowi.

(…) Dodatkową wartością firmy są doświadczenie i kompetencje konsultantów, których pomoc była i jest na wysokim poziomie. Dla tego z przyjemnością możemy polecić firmę PROBIT jako doskonałego partnera do współpracy.

Zakład Pielęgnacyjno- Opiekuńczy SPZOZ

Dyrektor Małgorzata Stańczak

„System PROBIT PRO_SM został wdrożony w naszej Spółdzielni Mieszkaniowej w 2013 roku.

Współpraca z firmą PROBIT obejmująca wdrożenie oprogramowania dla Spółdzielni Mieszkaniowej oraz jego utrzymanie, w całym okresie trwania, charakteryzuje się dobrym rozumieniem potrzeb naszej firmy, zaangażowaniem oraz kreatywnością ze strony wykonawcy. Profesjonalizm i rzetelność wdrożeniowców firmy PROBIT pozwoliły uzyskać efekt w pełni zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Długotrwała współpraca z firmą zaowocowała eliminacją żmudnych i powtarzających się czynności i pomaga uniknąć ewentualnych błędów. Wydruki i deklaracje drukowane z programu są zgodne z aktualnymi wzorami i akceptowane przez urzędy państwowe.

Doświadczenie uzyskane w trakcie wieloletniej współpracy z firmą PROBIT pozwala z pełnym przekonaniem zarekomendować tę firmę jako solidnego i profesjonalnego twórcę oprogramowania oraz rzetelnego wykonawcę usług w obszarze tworzenia narzędzia ułatwiającego pracę całej Spółdzielni Mieszkaniowej.”

Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz

Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Kolejarz mgr Konrad Józefiak, Z-ca Prezesa Zarządu Iwona Kudła

Od 2016 roku jesteśmy użytkownikami oprogramowanie PROBIT wspomagającego zarządzanie komunalnymi zasobami lokalowymi. Nasza współpraca z firmą układa się wzorowo, a program w pełni spełnia nasze oczekiwania. Bardzo sprawnie przeszliśmy przez etap wdrożenia, dzięki czemu szybko i bez przeszkód rozpoczęliśmy pracę w systemie PROBIT.

Pełna kompatybilność dostarczonego nam oprogramowania w zakresie zarówno modułów wspomagających zarządzanie i administrowanie zasobami lokalowymi pozwala na kompleksową obsługę naszych potrzeb. Szczególnie zwracamy uwagę na łatwość obsługi, rozbudowaną funkcjonalność programu w szczególności procesów windykacyjnych oraz rozliczeniowych. Pracownicy firmy PROBIT są otwarci na nasze prośby oraz sugestie względem systemu co starają się na bieżąco wprowadzać i uaktualniać w dostarczanym systemie.

Program firmy PROBIT jest doskonałym narzędziem ułatwiającym codzienną pracę oraz pozwalającym na oszczędność czasu. Szerokie spektrum możliwości programu idzie w parze z kompetencjami i doświadczeniem konsultantów, którzy są dużym atutem firmy Probit.

Bez wahania możemy polecić firmę PROBIT jako doskonałego partnera w codziennej pracy każdej jednostki zarządzającej nieruchomościami.

Miasto Kostrzyn nad Odrą

Burmistrz dr Andrzej Kunt

Dyrekcja Miejskiej Biblioteki Publicznej z siedzibą w Bytomiu przy Pl. Jana III Sobieskiego 3, zaświadcza, iż w roku 2013 dokonała zakupu kompleksowego oprogramowania wspomagającego zarządzanie, którego autorem jest Firma Probit (…).

Zakupione przez nas oprogramowanie jest w pełni zintegrowanym systemem, który gwarantuje wzajemne współdziałanie modułów programowych. Ponadto program jest aktualizowany w ramach tej samej wersji oraz posiada przejrzysty interfejs przyjazny dla użytkownika. Firma Probit zapewnia nam również obsługę programu w zakresie rozwiązań informatycznych.

Miejska Biblioteka Publiczna Im. Prof. Władysława Studenckiego W Bytomiu

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu mgr Dariusz Kot

(…) Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy stwierdzić, iż Zakład Usług Komputerowych i Biurowych PROBIT jest w pełni profesjonalną firmą. Szeroka oferta systemu połączona dużą elastycznością w stosunku do wymagań klienta pozwala na dopasowanie systemu informatycznego do każdej instytucji kultury. Na uznanie zasługuje sprawność organizacyjna wszystkich osób zatrudnionych w firmie. Warty podkreślenia jest również bardzo dobry kontakt z personelem firmy i uzyskiwanie merytorycznych wypowiedzi.

Centrum Kultury w Lublinie

Główny Księgowy Małgorzata Dąbrowska

pomoc zdalna
Kalkulator
Kontakt

Skontakuj się z nami!

(71) 341 73 70

probit@probit.com.pl

Umów prezentację