Głosowanie Uchwał Online

Funkcjonalność obsługi głosowań uchwał dostępna jest w module Czynsze od wersji 15.

PROBIT w czasach pandemii COVID-19

Rozwiązania, które zdecydowanie usprawniają proces komunikacji pomiędzy firmą, jej pracownikami, a klientami.

Obowiązek składania nowego pliku JPK_VAT już od 1 października 2020 roku.

Dostosowaliśmy nasze oprogramowanie do wchodzących w życie zmian.

Pracownicze Plany Kapitałowe

Zgodnie z ustawą o Pracowniczych Planach Kapitałowych, która weszła w życie z dniem 1 stycznia 2019 roku  wprowadziliśmy w naszym systemie ważne zmiany.

Twój Partner we wdrażaniu nowych technologii

Od 1990 roku zajmujemy się produkcją, sprzedażą i wdrażaniem profesjonalnego oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Tworzymy systemy informatyczne, których celem jest automatyzacja i wspomaganie prac w dziale finansowo-księgowym, rachubie, kadrach, w dziale sprzedaży i produkcji. Specjaliści z dziedziny informatyki i ekonomii wspólnie pracują nad tym, aby nasze systemy były konkurencyjne na europejskim rynku.

30 lat doświadczenia w tworzeniu i dostarczaniu oprogramowania

Wykwalifikowana kadra pracownicza

Najnowsze technologie

Branża mieszkaniowa

Sektor publiczny

Przedsiębiorstwa

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Referencje

Współpracę rozpoczęliśmy w sierpniu 2015 roku zakupując kompleksowe oprogramowanie wspomagające zarządzanie częścią administracyjną zakładu. Program został przygotowany pod nasze oczekiwania dzięki elastycznej funkcjonalności i przejrzystemu interfejsowi.
(…) Dodatkową wartością firmy są doświadczenie i kompetencje konsultantów, których pomoc była i jest na wysokim poziomie.

Zakład Pielęgnacyjno- Opiekuńczy SPZOZ

Dyrektor Małgorzata Stańczak

(…) Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy stwierdzić, iż Zakład Usług Komputerowych i Biurowych PROBIT jest w pełni profesjonalną firmą. Szeroka oferta systemu połączona dużą elastycznością w stosunku do wymagań klienta pozwala na dopasowanie systemu informatycznego do każdej instytucji kultury. Na uznanie zasługuje sprawność organizacyjna wszystkich osób zatrudnionych w firmie. Warty podkreślenia jest również bardzo dobry kontakt z personelem firmy i uzyskiwanie merytorycznych wypowiedzi.

Centrum Kultury w Lublinie

Główny Księgowy Małgorzata Dąbrowska

Współpracę z firmą PROBIT rozpoczęliśmy w lipcu 1999 roku (…). Jest to system kompleksowy, odznaczający się wysokim stopniem parametryzacji, na bieżąco dostosowywany do naszych indywidualnych potrzeb i zmieniających się przepisów. Oprogramowanie dobrze sprawdza się w naszej firmie, a głównym jego atutem jest duża elastyczność i łatwość obsługi.

Główny Księgowy mgr Beata Wawrzyniak

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Poznaniu

Zakupione przez nas oprogramowanie jest w pełni zintegrowanym systemem, który gwarantuje wzajemne współdziałanie modułów programowych. Ponadto program jest aktualizowany w ramach tej samej wersji oraz posiada przejrzysty interfejs przyjazny dla użytkownika.

Miejska Biblioteka Publiczna Im. Prof. Władysława Studenckiego W Bytomiu

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu mgr Dariusz Kot

Największymi zaletami oprogramowania PROBIT jest integralność, wysoka elastyczność oraz łatwość obsługi. Dzięki budowie modułowej systemu mogliśmy go dopasować do naszej specyfiki oraz indywidualnych potrzeb. Bogate doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowego systemu posiadane przez firmę utwierdziło nas w przekonaniu, że otrzymaliśmy odpowiedni system.

Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa

Prezes Zarządu OSM mgr inż. Marek Zaręba

Program firmy PROBIT jest doskonałym narzędziem ułatwiającym codzienną pracę oraz pozwalającym na oszczędność czasu. Szerokie spektrum możliwości programu idzie w parze z kompetencjami i doświadczeniem konsultantów, którzy są dużym atutem firmy Probit. Bez wahania możemy polecić firmę PROBIT jako doskonałego partnera w codziennej pracy każdej jednostki zarządzającej nieruchomościami.

Miasto Kostrzyn nad Odrą

Burmistrz dr Andrzej Kunt

Firma Kupiec Sp. z o.o. rozpoczęła pracę na systemie PROBIT w 2004 roku. Zaletą zakupionego oprogramowania jest jego integralność, wysoka elastyczność oraz łatwość obsługi. Na duże uznanie zasługują pracownicy firmy PROBIT, którzy swoim doświadczeniem, wiedzą oraz zaangażowaniem wspierają nas na różnych etapach pracy z systemem.

Kupiec Sp. z o.o.

HR Manager Karolina Górska

Doświadczenie uzyskane w trakcie wieloletniej współpracy z firmą PROBIT pozwala z pełnym przekonaniem zarekomendować tę firmę jako solidnego i profesjonalnego twórcę oprogramowania oraz rzetelnego wykonawcę usług w obszarze tworzenia narzędzia ułatwiającego pracę całej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz

Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Kolejarz mgr Konrad Józefiak, Z-ca Prezesa Zarządu Iwona Kudła

Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy stwierdzić, że Probit Sp. z o.o. jest w pełni profesjonalną firmą. Dostarczony przez firmę Probit Sp. z o.o. system ma wysokie walory praktyczne i funkcjonalne. Mogę polecić firmę jako odpowiedniego partnera do współpracy w zakresie rozwiązań informatycznych dla instytucji kultury.

Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu

Główny Księgowy Michał Hałdziński

Umów się na prezentację z naszymi specjalistami

Zaufali nam

pomoc zdalna
Kalkulator
Kontakt

Skontakuj się z nami!

(71) 341 73 70

probit@probit.com.pl

Umów prezentację >